Nieuwsbericht

Bouw en Kunst en Creatie realiseren Catalaanse gewelven in het project Brick Play

Stad Kortrijk is volop bezig met de ontwikkeling van “Kortrijk Weide”, de site waar onder andere het nieuw stedelijk zwembad opgetrokken wordt.
Ook kunst krijgt er zijn plaats.
Voor het ontwerp heeft stad Kortrijk het architectencollectief MAP13 uit Barcelona gekozen.
In de lente van 2018 zullen, in samenspraak met de buurtbewoners, het VTI Kortrijk-Harelbeke-Gullegem, Howest en de Universiteiten van Leuven en Gent, “organische structuren” bedacht en uitgevoerd worden onder de speelse naam “Brick Play”.

Het is voor onze school en zeker voor onze leerlingen van de 3de graad Architecturale en Binnenhuis Kunst , Ruwbouw, Ruwbouwafwerking, Renovatie Bouw en Bouwtechnieken een hele eer hieraan te mogen meewerken.

Op donderdag 12 en vrijdag 13 oktober volgden onze leerlingen en leerkrachten, samen met de studenten van Howest en KULeuven, met veel interesse een theoretische en praktische workshop om de Catalaanse organische gewelven te leren voorbereiden en uitvoeren.

maandag, 16 oktober, 2017

Deel dit nieuwsbericht: 

VTI Kortrijk Harelbeke Gullegem STEAM STEM Wetenschap Wetenschappen Techniek Kunst Creatie

VTI Kortrijk

Beekstraat 21
8500 Kortrijk

VTI Harelbeke

Stasegemsesteenweg 40
8530 Harelbeke

VTI Gullegem

Oude Ieperstraat 65
8560 Gullegem